Контузия на Мартин Йодегор при победата на Норвегия над Гибралтар с 3:0, притесни Арсенал.

Халфът, който напоследък играе много силно за лондончани, получи обърна десния си глезен малко преди почивката без да има съприкосновение със съперник и макар и да доигра първата част, не започна втората.

Той получи лекарска помощ за известо време на терена, като тепърва предстои да стане ясно дали проблемът е сериозен.

Докато бе на терена 22-годишният халф донесе носеше капитанската лента на домакините. Той донесе много креативност в играта на лондончани и получи сериозни похвали за представянето си, като дори се заговори, че Арсенал ще опита да го купи за постоянно от Реал Мадрид.

Следващият мач на Артилеристите е срещу Ливърпул в края на следващата седмица и евентуалната липса на Йодегор със сигурност няма да бъде добра новина за мениджъра Микел Артета.